Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Filip Lenartowicz

Filipek urodził się w 30 tc. Z powodu powikłań wcześniaczych, jakim jest martwicze zapalenie jelit, w 21 dobie życia przeszedł niemalże całkowita resekcja jelita cienkiego oraz połowę jelita grubego, wyłoniona została ileostomia...

Filipek urodził się w 30 tc.Z powodu powikłań wcześniaczych, jakim jest martwicze zapalenie jelit, w 21 dobie życia przeszedł niemalże całkowita resekcja jelita cienkiego oraz połowę jelita grubego, wyłoniona została ileostomia. U synka zdiagnozowano zespół skrajnie krótkiego jelita, rozlane zapalenie otrzewnej, chorobę wątroby związaną z niewydolnością jelit (IFALD), małopłytkowość, zaburzenia krzepnięcia oraz bardzo niską odporność organizmu. Filip żywiony jest pozajelitowo za pomocą specjalnego cewnika typu BROVIAC, który wprowadzony jest przez klatkę piersiową do żyły  głównej, a koniec znajduje się nad prawą komorą serca. Obecnie podaż hiperalimentacji odbywa się przez 12 godzin na dobę za pomocą pompy infuzyjnej. Synek poddawany jest też rehabilitacji ze względu na niskie napięcie mięśniowe, poddawany terapii żywieniowej, logopedycznej jak również ogólnorozwojowej.Będziemy bardzo wdzięczni za kolejny rok wsparcia, za przekazanie 1% podatku dla Filipka na kosztowne leczenie, rehabilitacje, specjalistyczne konsultacje lekarskie oraz zakup sprzętu medycznego (linie podażowe do mobilnej pompy żywieniowej), zapewnienie Filipkowi, jak najlepszych warunków codziennego funkcjonowania.  

POZWÓL FILIPOWI POZNAĆ SMAK ŻYCIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Lenartowicz, 8621 pomagacie mi Państwo w codziennej walce z chorobą.

Wdzięczni rodzice i siostrzyczki

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1159
Ulotkę wygenerowano: 25
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>