Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Filip Krosman

Cześć, mam na imię Filip i mam 6 lat. W wieku 2 lat zdiagnozowano u mnie autyzm, który sprawia, że mam wiele trudności w relacjach społecznych....

Cześć, mam na imię Filip i mam 6 lat. W wieku 2 lat zdiagnozowano u mnie autyzm, który sprawia, że mam wiele trudności w relacjach społecznych. Jestem chłopcem bardzo ruchliwym, wszędzie mnie pełno, nie wyczuwam zagrożenia wynikającego z mojego zachowania, nie umiem kontrolować emocji. Moja choroba nie pozwala zrozumieć poleceń, oczekiwań osób dorosłych. Pomimo ogromnej pracy rodziców i terapeutów, w dalszym ciągu mam problemy z komunikowaniem się, relacjami w grupie rówieśniczej, a także zaspokajaniem podstawowych potrzeb fizjologicznych. Wciąż nie potrafię zakomunikować, że jestem głodny, chory, zmęczony. Nadal potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach. Dodatkowo mam nadwrażliwość słuchową i dotykową, co powoduje, że niektóre dźwięku oraz faktury sprawiają mi ból i cierpienie. Poza tym od niedawna mam też kłopoty ze wzrokiem. Stwierdzono u mnie astygmatyzm, nadwzroczność i zeza rozbieżnego. Prócz tego od półtora roku zmagam się z poważnymi problemami układu odpornościowego, a także pokarmowego oraz licznymi nie tolerancjami pokarmowymi, dlatego też jestem na specjalnej diecie.

Mimo moich problemów i ograniczeń mam też wiele zainteresowań. Bardzo lubię muzykę i zajęcia muzyczne, interesuje się j. obcymi (angielski, rosyjski) uwielbiam układać puzzle, ale największą moją pasją jest motoryzacja. Na co dzień jestem dzieckiem bardzo pogodnym, bawię się i dużo ćwiczę, aby mieć szanse na samodzielność. Bardzo kocham moja mamusie i tatusia bo tak dzielnie walczą o mnie. Codziennie wożąc mnie na rehabilitację, a mam ich niesamowicie dużo, nie wspominając o wizytach lekarskich, których bardzo nie lubię. Niestety cała moja terapia i leczenie wiążą się z dużymi kosztami, przekraczającymi w znacznym stopniu budżet moich rodziców. Dlatego bardzo proszę o wsparcie finansowe, które jest mi potrzebne na dalsze rehabilitacje i leczenie. Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Krosman, 9110 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o samodzielność.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 865
Ulotkę wygenerowano: 20
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>