Nazywam się Filip Janasik, mam 5 lat. Urodziłem się w 25. tygodniu ciąży z wagą 880 g. Jestem niewidomy i niepełnosprawny ruchowo (nie poruszam się samodzielnie, nie mówię)...

Nazywam się Filip Janasik, mam 5 lat. Urodziłem się w 25. tygodniu ciąży z wagą 880 g. Jestem niewidomy i niepełnosprawny ruchowo (nie poruszam się samodzielnie, nie mówię). Potrzebuję wielu terapii, bym stawał się coraz bardziej samodzielny.  Zbieram także pieniądze na zakup C-Eye, dzięki któremu będę mógł porozumiewać się ze światem oraz rozwijać się na wielu płaszczyznach. Koszt tego urządzenia to 25 tysięcy złotych. Proszę o wsparcie w formie wysłania SMS-a pod numer 75 165 (o treści: POMOC 6136) lub przelewu na subkonto w Fundacji Avalon. ,,Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka. Jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie doń pomocną dłoń”.Jan Paweł II  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Janasik, 6136 pomagacie mi w walce z chorobą i wspieracie w codziennym funkcjonowaniu. 


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 737

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!