Filip urodził się 14.05.2019 w 41 tyg. prawidłowej ciąży. Po porodzie okazało się, że Filip przeszedł wylew do prawej komory III/IV stopnia z niedotlenieniem ośrodkowego układu nerwowego.

Zamiast wyjścia do domu został przewieziony do kolejnego szpitala na dalszą diagnostykę. Wynik - zakrzepica zatok żylnych mózgu. Teraz jest pod stałą kontrolą hematologa, a także neurologa ze względu na zaburzenia neurorozwojowe, napięcia mięśniowego i niedotlenienia. Odwiedzamy również kardiologa i okulistę. Filip ma niedowład lewej rączki i nóżki. Wierzymy że dzięki intensywnej rehabilitacji ma szanse na postawienie swoich pierwszych kroków oraz w miarę normalne funkcjonowanie. Dzięki wsparciu darczyńców jesteśmy w stanie zapewnić Filipowi odpowiednią rehabilitację za co już bardzo dziękujemy.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Flasza, 12660 pomagasz Filipowi w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 372

Ilość pobrań: 17

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!