Mam na imię Filipek, urodziłam się 28.06.2017 w 36 tygodniu ciąży z niską masą ciała 1380g. Jestem wesołym i uśmiechniętym chłopcem mimo, iż wada genetyczna, głęboki niedosłuch i anomalie rozwojowe błędnika namieszały w moim życiu i bardzo opóźniły moj rozwój psychoruchowy.

Jednak nie poddaje się i żaden czarny scenariusz mi nie straszny. Gdyż miałem nie siedzieć a siedzę, miałam nie raczkować a raczkuje, miałem nie chodzić, a robie juz samodzielnie 12 kroków. Dzięki państwa pomocy oraz wsparciu i wytrwałości najbliższych może kiedyś w przyszłości jak koledzy bede biegać, skakać, grać w piłkę czy jeździć na rowerze.

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem CZECHOWICZ,12902 wspieracie moje codzienne funkcjonowanie, dalszą rehabilitacje oraz koszty związane ze sprzętem ortopedycznym a także turnusy logopedyczne.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 209

Ulotkę wygenerowano: 11

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!