Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Filip Chudziński

Nazywam się Filip. Urodziłem się 23 marca 2005 roku "z prezentem" - Zespołem Downa. Mam padaczkę, niedoczynność tarczycy, zaburzenia czucia wewnętrznego, opóźniony rozwój psycho-ruchowy, obniżone napięcie mięśniowe, autyzm z elementami Dziecięcego Porażenia Mózgowego. Jeszcze nie mówię, nie chodzę...

Nazywam się Filip. Urodziłem się 23 marca 2005 roku "z prezentem" - Zespołem Downa. Mam padaczkę, niedoczynność tarczycy, zaburzenia czucia wewnętrznego, opóźniony rozwój psycho-ruchowy, obniżone napięcie mięśniowe, autyzm z elementami Dziecięcego Porażenia Mózgowego.Jeszcze nie mówię, nie chodzę... Moje rączki są nadwrażliwe, nie potrafią nic utrzymać (nawet ulubionej zabawki!). Mam duże szanse, aby chodzić, ale potrzebuję intensywnej rehabilitacji specjalistycznej, która jest bardzo droga. Wiele czasu spędziłem w szpitalu. Przeszedłem trzy skomplikowane operacje rekonstrukcji bioder i bardzo ciężkie zapalenie płuc. Moje 6-te urodziny spędziłem "pod respiratorem". Czeka mnie jeszcze parę operacji. Jestem na diecie bezmlecznej i bezglutenowej.Ja, moja siostra Agata i rodzice chcielibyśmy, abym jak najszybciej mógł się bawić i funkcjonować, chociaż w części tak jak inne dzieci, i jeszcze radośniej się uśmiechać.Dlatego zwracam się z prośbą o Twój 1% podatku oraz dobrowolną darowiznę, jeśli chcesz pomóc mi i moim rodzicom w opiece, leczeniu i rehabilitacji.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Chudziński, 1961 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Chudziński, 1961 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.

Drogi Darczyńco, jeżeli przekazywałeś darowiznę przez PayU między 01-17.02.2020, skontaktuj się z nami pod adresem mailowym [email protected], w celu sprawdzenia czy Twoja darowizna trafiła na wybrane subkonto. Ze względu na problemy techniczne, nie przy każdej wpłacie zaciągał się identyfikator Podopiecznego. Zależy nam aby wszelkie wpłaty zaksięgować zgodnie z Twoją wolą. Przepraszamy za utrudnienia.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 366
Ulotkę wygenerowano: 15
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a