Mam 23 lata. Byłam szczęśliwą studentką pielęgniarstwa. Moja historia choroby zaczęła się upadkiem na wędrówce w Bieszczadach.

Ból po upadku stawał się coraz silniejszy, lekarze nie potrafili mi pomóc. Diagnoza - mięsak Ewinga - była ogromnym ciosem. Nowotwór umiejscowił się w miednicy i rozprzestrzenił na kość biodrową i krzyżową. Obecnie jestem po 16 cyklach chemioterapii, naświetlanych trwających 6 tygodni , operacji przerzutu do płuc i przeszczepie komórek macierzystych. Musimy przygotować się na walkę – nierefundowane leczenie środkiem Voyrient, które przekracza moje możliwości finansowe. Lekarze przewidują roczne terapię.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopskiem UCHMAN, 9887 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu i walce z chorobą.

Dziękuję za okazaną pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 394

Ilość pobrań: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!