Moi drodzy! Nazywam się Ewelina Tandecka, mam 22 lata i od 12 lat zmagam się z nieuleczalną chorobą jaką jest cukrzyca typu 1. Oprócz cukrzycy cierpię na chorobę Hashimoto (tarczyca) oraz celiakię (alergia na gluten).

Zmagam się z retinopatią i stopą cukrzycową. Od ponad roku noszę gips a to dopiero początek góry lodowej ponieważ czeka mnie operacja a potem długa rehabilitacja. Ponadto siatkówka w moich oczach wymaga ciągłej fotokoagulacji laserowej i zastrzyków poprawiających wzrok. Celiakia i cukrzyca wymagają ode mnie i moich bliskich specjalnie złożonej diety. Obie te choroby i ich powikłania są bardzo kosztowne.

DAJ MI SZANSE NA LEPSZE JUTRO. MOJE JUTRO.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem TANDECKA, 9419 pomagacie Państwo mi i moim najbliższym w codziennym funkcjonowaniu. Dziękuję z całego serca za okazaną dobroć. Dobro wraca podwójnie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 271

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!