Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Ewelina Sztwiertnia

Dzień Dobry! Nazywam się Ewelina Sztwiertnia, mam 38 lat, jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci, żoną i osobą, która do września 2017 r. mogła cieszyć się rodziną i życiem. Niestety podstępne choroby, jakimi były udar niedokrwienny mózgu, infekcyjne zapalenie wsierdzia i operacja zastawki aortalnej sprawiły, że stałam się osoba niepełnosprawną...

Dzień Dobry!Nazywam się Ewelina Sztwiertnia, mam 38 lat, jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci, żoną i osobą, która do września 2017 r. mogła cieszyć się rodziną i życiem. Niestety podstępne choroby, jakimi były udar niedokrwienny mózgu, infekcyjne zapalenie wsierdzia i operacja zastawki aortalnej sprawiły, że stałam się osoba niepełnosprawną. Mam afazję, czyli problemy z komunikowaniem się z otoczeniem oraz paraliż prawej strony ciała. Od września 2017r. lekarze i rehabilitanci walczą o mój powrót do względnej sprawności, ale przebyte w międzyczasie 3 operacje (dwie serca i płuc) spowodowały, że rehabilitacja neurologiczna, kardiologiczna i ruchowa przebiegały w wolniejszym tempie. Jestem już ponad 6 miesięcy poza domem, ale bardzo zdeterminowana, aby ćwiczyć zarówno mowę jak i sprawność fizyczną. Dzień za dniem.Niestety możliwość rehabilitacji w warunkach szpitalnych dobiega końca i niebawem wrócę do domu, a wysokie koszty rehabilitacji i specjalistycznego sprzętu oraz dostosowanie domu do potrzeb osoby niepełnosprawnej przekraczają znacząco możliwości budżetu domowego.Efektywna rehabilitacja musi być intensywna, jest to także proces długotrwały i wiąże się ogromnymi nakładami finansowymi, dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w tym jakże trudnym dla mnie czasie. Bardzo potrzebuję wsparcia finansowego, aby walczyć niepełnosprawnością, móc kiedyś swobodnie rozmawiać z dziećmi i po prostu żyć! 

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sztwiertnia, 8754 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o sprawność.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 575
Ulotkę wygenerowano: 23
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>