Mam na imię Ewa, lat 29. Moja choroba zaczęła się w marcu 2012 roku. Początkowo niewinnie, bo tylko bólem w okolicy lewej łopatki promieniującym do barku. Po kolejnych wizytach u lekarza pierwszego kontaktu usłyszałam wiadomość zwalającą z nóg: guz o średnicy 60 mm w lewym płucu...

Mam na imię Ewa, lat 29. Moja choroba zaczęła się w marcu 2012 roku. Początkowo niewinnie, bo tylko bólem w okolicy lewej łopatki promieniującym do barku. Po kolejnych wizytach u lekarza pierwszego kontaktu usłyszałam wiadomość zwalającą z nóg: guz o średnicy 60 mm w lewym płucu. Dla mnie był to szok. Minęło niecałe półtora roku jak moja mama zmarła na raka płuc. Zdiagnozowano u mnie mięsaka tkanek miękkich, co było szokiem dla mnie i moich przyjaciół. Zastosowano chemioterapię ale pojawiły się przerzuty. Po wykryciu przerzutu załamałam się, ale dzięki pomocy psychologa poprawił się mój stan psychiczny. Niestety, mój guz jest nieoperacyjny, ale radio i chemioterapia znacznie go zmniejszyły. Nadal pozostaję pod ścisłą kontrolą Instytutu Onkologii w Warszawie. Z niepokojem czekam na badania kontrolne i decyzję, co dalej… Będę walczyła, nie poddam się. Dzięki chorobie wiem kto jest moim prawdziwym przyjacielem, kto jest przy mnie na dobre i na złe. Poznałam wielu wspaniałych ludzi, który okazali się dla mnie wsparciem w tych trudnych chwilach. Teraz proszę Państwa o pomoc finansową.Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Węgrzyn, 2791 pomożecie mi Państwo w walce z chorobą. Z góry dziękuję wszystkim Ludziom o Wielkim Sercu.

PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Węgrzyn, 2791 pomożecie mi Państwo w walce z chorobą. Z góry dziękuję wszystkim Ludziom o Wielkim Sercu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 697

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!