Mam 35 lat, w marcu 2018r. zdiagnozowano u mnie wieloogniskowy złośliwy nowotwór piersi oraz przerzuty do węzłów chłonnych. Przeszłam agresywną chemioterapię, radykalną mastektomię, radioterapię i długą rehabilitację.

Niestety skutkiem leczenia jest obrzęk limfatyczny ręki, a to utrudnia mi normalne funkcjonowanie. Mam również mutację genu BRCA1, co zwiększa ryzyko zachorowania na raka piersi w przyszłości. Przede mną dalsza rehabilitacja oraz długa, trudna i kosztowna droga rekonstrukcji, która z powodu powikłań tylko w części może być refundowana. Proszę podaruj mi 1% swojego podatku i pomóż odzyskać to co zabrała choroba.

Proszę pomóż wrócić mi do zdrowia i pełni sił.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Schwarzer,10217 pomagasz mi w walce z chorobą i w codziennym funkcjonowaniu.

Z całego serca Dziękuję! Ewa


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 892

Ilość pobrań: 11

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!