Dzień dobry. Nazywam się Ewa Orłowska, jestem po czterdziestce. Urodziłam się z przepukliną oponowo-rdzeniową. Podczas operacji zostały uszkodzone nerwy i mam niedowład kończyn dolnych.

Dzięki determinacji moich Rodziców, zaczęłam poruszać się samodzielnie przy pomocy aparatów szynowo-opaskowych i butów ortopedycznych. Ukończyłam szkołę średnią i zdobyłam zawód. Niestety w 2015 r. mój stan zdrowia uległ pogorszeniu. Oczekiwanie na operację spowodowało osłabienie mięśni. Mimo rehabilitacji do dziś nie wróciłam do sprawności. Jestem aktywna zawodowo. Niestety obecny stan zdrowia wymaga lepszego sprzętu, który ułatwiłby mi poruszanie.

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Orłowska, 10576 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu. Za każdy dobry gest dziękuje.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 768

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!