Nazywam się Danuta Olszowiec i jestem matką Ewy Olszowiec lat 43...

Nazywam się Danuta Olszowiec i jestem matką Ewy Olszowiec lat 43.Od lipca 2004r. opiekuję się córką która jest po nagłym zatrzymaniu krążenia z niedowładem czterech kończyn.Ewa wymaga całodobowej opieki codzienna rehabilitacja jest szansą dla niej na lepsze życie.Na dzień dzisiejszy tj. 13 i pół roku po tym wypadku córka rozpoznaje głosy bliskich osób, uśmiecha się lubi słuchać radia i muzyki, razem ćwiczymy i modlimy się.Niestety bliższy kontakt z nią jest mocno utrudniony. Codzienna pielęgnacja i rehabilitacja wymaga dużo siły i samozaparcia. Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o przekazanie 1% podatku bądź wsparcie finansowe m.in. na środki higieniczne i rehabilitację mojej córki.  

POMÓŻ EWIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Olszowiec, 6649 wspieracie nas Państwo w walce z chorobą Ewy.Z góry dziękuję bardzo za każdy gest dobrej woli.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 269

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!