Nazywam się Ewa Namysłowska i dziękuję wszystkim, którzy wspierają mnie w walce z chorobą. W 2013r. zaczęły się problemy ze zdrowiem, zaczęłam potykać się o małe nierówności, pojawiły się problemy z równowagą...

Nazywam się Ewa Namysłowska i dziękuję wszystkim, którzy wspierają mnie w walce z chorobą. W 2013r. zaczęły się problemy ze zdrowiem, zaczęłam potykać się o małe nierówności, pojawiły się problemy z równowagą. W końcu, po dwóch latach zdiagnozowano u mnie pierwotne stwardnienie boczne. Choroba osłabiła kończyny górne i dolne oraz mowę. Jeżdżę na wózku inwalidzkim. Na PLS nie wynaleziono jeszcze lekarstwa, w chwili obecnej stosuje się terapię komórkami macierzystymi. Jest to niestety bardzo droga terapia, równie ważna jest rehabilitacja, która wymaga również nakładów finansowych. Dziękuję za pomoc i wsparcie.

PROSZĘ  POMÓŻ MI  W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Namysłowska, 6535 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą oraz w codziennym funkcjonowaniu.

Dziękuję za pomoc i wsparcie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 521

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!