Ewa i Sara są blizniaczkami, urodziły się z chorobami wymagającymi ogromnego nakładu sił i środków, leczenia, specjalistycznej rehabilitacji oraz kosztownych turnusów.

Obie urodziły się z mózgowym porażeniem dziecięcym i czterokończynowym niedowładem spastycznym. Dzięki kompleksowej rehabilitacji stan zdrowia Sióstr nie pogarsza się, a prowadzi do znacznych postępów. Rezygnacja z fachowej pomocy przekreśli wieloletnią, ciężką pracę i skaże Bliźniaczki na wegetację w domu. Ewa jest osobą leżącą, wymaga nakarmienia, przewinięcia, zmiany położenia ciała. Wymaga pomocy drugiej osoby we wszystkich czynnościach.

PROSIMY O WSPARCIE W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku Avalon z dopiskiem Laufer, 6245 wspieracie Państwo naszą rehabilitację i codzienne funkcjonowanie. DZIĘKUJEMY!!!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 935

Ilość pobrań: 16

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!