Mam na imię Ewa, mam 32 lata i jestem nieuleczalnie chora na postępujący zanik mięśni. Pomimo, że choroba odebrała mi zdolność do samodzielnego życia, jestem aktywna zawodowo, a moją pasją jest malarstwo...

Mam na imię Ewa, mam 32 lata i jestem nieuleczalnie chora na postępujący zanik mięśni. Pomimo, że choroba odebrała mi zdolność do samodzielnego życia, jestem aktywna zawodowo, a moją pasją jest malarstwo.Mieszkam razem z Mamą i nigdy nie potrzebowałyśmy niczyjej pomocy, zawsze radziłyśmy sobie same. Niestety w 2016 roku u mojej Mamy zdiagnozowano nowotwór złośliwy, a skutki jego leczenia zrujnowały nasze dotychczasowe życie. Bardzo potrzebuję sprzętu, który ułatwi mojej Mamie opiekę nade mną.  Dziękuję!

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kuchna, 6998 pomagacie nam Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz wspieracie w powrocie do normalności.

Dziękuję!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 473

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!