Mam na imię Edyta. Pięć lat temu zdiagnozowano u mnie dystrofię twarzowo-ramieniowo-łopatkową (zanik mięśni). FSHD to ciężka choroba genetyczna, postępująca i nieuleczalna, atakująca wszystkie mięśnie.

Od 32 lat pracuję jako nauczyciel przedszkola, więc także i z tego powodu diagnoza była dla mnie jak wyrok, bo zabrała mi możliwość wykonywania zawodu, w którym się spełniałam. Nie mam nawet nadziei na lek, ponieważ taki nie istnieje. Jedynym środkiem, który może nieco spowolnić postęp choroby jest codzienna, profesjonalna i bardzo droga rehabilitacja, na którą mnie nie stać .Jestem osobą samotną. Marzę o powrocie do pracy, do moich wychowanków.

Proszę, pomóż mi spełnić moje marzenie.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Giero, 13888 pomagają mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.

Za okazane wsparcie serdecznie dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 221

Ilość pobrań: 5

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!