Ewa ma 51 lat, jest pielęgniarką. Niejednokrotnie okazywała bezinteresowną pomoc swoim podopiecznym. Dziś sama potrzebuje wsparcia.

W ostatnim czasie Ewa przeszła operację guza trzustki, a także zabieg usunięcia tętniaka w głowie. Ewa choruje na zanik móżdżku. Jest to choroba powodująca utratę koordynacji ruchowej, zaburzenia równowagi oraz mowy. Choroba ta jest nieuleczalna, jednak można powstrzymać jej rozwój poprzez wszczepienie komórek macierzystych. Koszt jednego zabiegu jest bardzo wysoki, a musi być powtarzany co kilka miesięcy do końca życia. Rodzina nie jest w stanie pokryć takiego wydatku. Dlatego prosimy o wsparcie.

WSPOMÓŻ EWĘ W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem CZYŻKOWSKA, 10712 wspieracie Państwo Ewę w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 994

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!