Mam na imię Ewa. Choruję na stwardnienie rozsiane w postaci postępującej od 24 lat. Poruszam się tylko dzięki pomocy osób trzecich. Jedynym sposobem na poprawę sprawności ruchowej jest regularna rehabilitacja.

Uczęszczam na fizjoterapię oraz od kilku miesięcy staram się uczęszczać na zajęcia, na których używany jest egzoszkielet. Dzięki niemu jestem w stanie wykonać ok. 1000 kroków, co sprawia mi ogromną radość. Zarówno fizjoterapia, jak i egzoszkielet są zlokalizowane w innych miastach niż moje miejsce zamieszkania. Zabiegi wraz z transportem są kosztowne i niestety nie będę w stanie z nich regularnie korzystać bez Waszej pomocy.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem CZARNECKA, 6759 pomagacie mi Państwo w codziennym funkjonowaniu i walce z chorobą.

Dziękuję!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 486

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!