Nazywam się Eugeniusz Szumann, mam 64 lata. W październiku 2015 roku uległem wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego doznałem urazu wielonarządowego...

Nazywam się Eugeniusz Szumann, mam 64 lata. W październiku 2015 roku uległem wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego doznałem urazu wielonarządowego: wieloogniskowego uszkodzenia OUN, którego skutkiem jest porażenie czterokończynowe oraz mnogie złamania żeber, złamanie łopatki, złamania kości udowych prawej i lewej oraz kości podudzia. Mimo wielu trudności oraz przeciwności losu, walczę o uzyskanie sprawności pozwalającej mi na w miarę normalne funkcjonowanie. Aby jednak odzyskać sprawność potrzebuję długotrwałej, intensywnej rehabilitacji oraz odpowiedniego sprzętu ortopedycznego.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Zwracam się z prośbą o przekazanie Fundacji Avalon z dopiskiem Szumann, 6046 1% podatku lub darowizny i wsparcie w ten sposób całej mojej rodziny w staraniach o odzyskanie mojej sprawności oraz pomoc w codziennym funkcjonowaniu. 


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 345

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!