Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Nazywam się Eugeniusz Sawicki. Choruję na serce, zmagam się z: chorobą wieńcową, miażdżycą serca i naczyń krwionośnych, utrwalonym migotaniem i trzepotaniem przedsionków (wielokrotne kardiowersje), niedomykalnością zastawki dwudzielnej, przewlekłą chorobą niedokrwienną serca, nadciśnieniem z zajęciem serca.

Wymagam systematycznego leczenia w tym p/zakrzepowego, rokowania są niepewne. Przeszedłem wieloodłamowe złamanie obu kości podudzia lewego, do tej pory siedzą druty i śruby w nodze, co utrudnia chodzenie i powoduje ograniczenie ruchowe w stawie skokowym. Muszę cały czas brać stałe leki, które są bardzo drogie, co wiąże się z bardzo dużymi kosztami i wydatkami. Zwracam się do Was Kochani z bardzo gorącą prośbą o wsparcie.

POMÓŻ MI W WALCE O ZDROWIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SAWICKI, 8455 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.

Z całego serca dziękuję za każdą okazaną pomoc, Eugeniusz Sawicki


Odsłony: 14139

Ilość pobrań: 76

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!