Nazywam się Eryk Majsterek. Jestem podopiecznym Fundacji Avalon. Urodziłem się 19.11.2002 r. Cierpię na rzadką chorobę genetyczną, epilepsję, wrodzone obniżone napięcie mięśniowe, wadę serca, wadę wzroku, astmę oskrzelową, refluks żołądkowo-przełykowy.

Ponadto zmagam się z autyzmem i wieloma innymi problemami zdrowotnymi. Korzystam z pomocy wielu specjalistów i terapeutów, by wspierać moje zdrowie i rozwój. Mimo trudności rozwojowych jestem pogodnym nastolatkiem marzącym o byciu żołnierzem i pasjonującym się historią i kartografią, uwielbiającym słuchać i opowiadać kawały.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Majsterek, 10667 pomagacie mi Państwo w walce o samodzielność oraz w codziennym funkcjonowaniu. Dziękujemy. Eryk z Mamą.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 263

Ulotkę wygenerowano: 8

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!