Jestem Eryk, nie jestem jak inne dzieci, moja przyszłość nie maluje się w kolorowych barwach, moje życie to codzienna walka o sprawność, samodzielność i umiejętność mówienia. Autyzm to nie wyrok, ale to ten rodzaj zaburzeń, na które nie ma lekarstwa ani magicznej mikstury.

Ratunkiem dla mnie jest intensywna rehabilitacja, ćwiczenia, praca ze specjalistami oraz wspomaganie mojego rozwoju suplementami oraz specjalna dietą. Dzięki pracy już wykonanej, uczę się panować nad napadami złości i agresji, zacząłem wydawać z siebie dźwięki i wskazywać palcem. Są to małe sukcesy ale jak ważne dla mnie i mojej rodziny.

POMÓŻ MI W WALCE O NORMALNE ŻYCIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KULA,11984 pomożecie mi w walce o samodzielność i w codziennym funkcjonowaniu.

Dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 219

Ilość pobrań: 10

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!