Eryczek urodził się 1.10.2013 r. z wadą genetyczną (zespół Downa) oraz z poważną wadą serca ( AVSD postać całkowita, wspólny kanał przedsionkowo-komorowy).

Zmaga się również z innymi dolegliwościami towarzyszącymi zespołowi Downa. Znajduje się pod stałą opieką specjalistów takich jak: kardiolodzy, genetyk, laryngolog, okulista, logopeda, endokrynolog, audiolog. Niestety każda taka wizyta wiąże się z długim oczekiwaniem i dużym wydatkiem. Pomimo tych wszystkich trudności Eryczek jest bardzo pogodnym dzieckiem. Możesz pomóc Eryczkowi w zdobywaniu kolejnych drobnych kroków w drodze do prawie normalnego funkcjonowania wśród jego rówieśników.

Wasz 1% jest dla Eryczka szansą na lepsze życie.

Przekazując swój 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem GROCHOWSKI, 3208 wspieracie codzienne funkcjonowanie Eryczka. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy. Sylwia i Janusz Grochowscy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 955

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!