Nazywam się Eryk, mam 27 lat i od urodzenia choruję na Rdzeniowy Zanik Mięśni (SMA). Każdego dnia zmagam się z chorobą, która odbiera mi sprawność, ma to charakter nieodwracalny. Od długiego czasu poruszam się na wózku inwalidzkim i potrzebuję pomocy w prawie wszystkich czynnościach domowych.

Mimo trudności nie poddaję się, codzienna rehabilitacja odrobinę hamuje postęp choroby. Staram się również rozwijać w swoich pasjach - tworzenie stron internetowych, grafika komputerowa, to coś co pozwala mi nie myśleć o chorobie i daje nadzieję na większą samodzielność finansową.

POMÓŻ MI SPEŁNIAĆ MARZENIA

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem CZARNOTA, 11591 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu, spełnianiu marzeń i rehabilitacji.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 457

Ilość pobrań: 16

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!