Nazywam się Emilia Wiesion, mam 19 lat. W czerwcu 2018r. w wyniku wypadku samochodowego doznałam urazu kręgosłupa z uszkodzeniem rdzenia kręgowego.

W chwili obecnej mam niedowład spastyczny czterokończynowy. Aktualnie poruszam się wyłącznie na wózku inwalidzkim i potrzebuję wsparcia przy niemal wszystkich najprostszych czynnościach życia codziennego. Od momentu wypadku wymagam rehabilitacji, która jest niestety bardzo kosztowna. Przede mną długa i trudna walka o odzyskanie przynajmniej częściowej sprawności.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem WIESION, 11448 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu oraz umożliwiacie mi dalszą rehabilitację. Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2752

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!