Na imię mam Emilia. Od urodzenia choruję na wady genetyczne kostne wrodzone: achondroplazję, skoliozę, zwyrodnienie stawów oraz kataraktę – zaćmę (nie widzę na jedno oko).

W dzieciństwie przeszłam szereg operacji nóg, bioder i kręgosłupa. Mam częściowy niedowład prawej nogi i ręki oraz znaczne zniekształcenie obu tych kończyn. Od 25 lat poruszam się przy pomocy kul pachowych i coraz częściej wózka inwalidzkiego. Niestety choroba w dalszym ciągu postępuje. Od niedawna borykam się również z neuropatią obwodową kończyn górnych. Każdego dnia walczę o siłę, samodzielność i przede wszystkim o to, by zahamować postęp choroby.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Siuta, 8487 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu.

Dziękuję


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 3919

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!