Witam. Mam na imię Emilia. Całe życie zmagam się ze znaczną niepełnosprawnością ruchową...

Witam. Mam na imię Emilia. Całe życie zmagam się ze znaczną niepełnosprawnością ruchową. Oprócz problemów neurologicznych (porażenie czterokończynowe) mam zwichnięty lewy staw biodrowy oraz przewlekłą niedoczynność tarczycy. Moja codzienność to walka z bólem i ograniczeniami własnego ciała. Pomimo wszelkich przeciwności losu staram się żyć normalnie – aktywnie, na tyle, na ile jest to możliwe. Niestety od jakiegoś czasu stan mojego zdrowia stopniowo się pogarsza. Aby zatrzymać lub przynajmniej spowolnić ten proces niezbędna jest długotrwała, systematyczna i kosztowna rehabilitacja. Jednakże okazało się, iż w moim przypadku skuteczne i bezpieczne są tylko określone metody rehabilitacji oraz niektóre zabiegi fizjoterapeutyczne. Większość z nich nie jest w ogóle dostępna w ramach państwowej służby zdrowia. W związku z powyższym jestem niejako „skazana” na bardzo drogą rehabilitację prywatną. Ogromne wydatki, które się z tym wiążą znacznie przekraczają moje  możliwości finansowe. Dlatego za pośrednictwem Fundacji Avalon, zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie.  Będę niezmiernie wdzięczna za każdą udzieloną pomoc. Dziękuję bardzo serdecznie wszystkim tym osobom, które zdecydują się wesprzeć mnie w mojej walce o zdrowie i samodzielność.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sachogłuchowicz, 6636 wspieracie mnie Państwo w pokryciu kosztów rehabilitacji oraz codziennego funkcjonowania.

Będę niezmiernie wdzięczna za każdą udzieloną pomoc. Dziękuję bardzo serdecznie wszystkim tym osobom, które zdecydują się wesprzeć mnie w mojej walce o zdrowie i samodzielność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 387

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!