Emilka to 9-letnia dziewczynka, u której zdiagnozowano Całościowe Zaburzenie Rozwoju. Podjęte działania terapeutyczne dają wspaniałe efekty, Emilka uczęszcza do publicznej szkoły podstawowej, do klasy integracyjnej...

Emilka to 9-letnia dziewczynka, u której zdiagnozowano Całościowe Zaburzenie Rozwoju. Podjęte działania terapeutyczne dają wspaniałe efekty, Emilka uczęszcza do publicznej szkoły podstawowej, do klasy integracyjnej. Jest wesoła, najbardziej na świecie uwielbia się huśtać. Problemem są jednak relacje społeczne, jak również akceptacja środowiska rówieśniczego dla Jej "inności". W tym przypadku może pomóc trening umiejętności społecznych. Mamy nadzieję, że dzięki pracy terapeutów, uda się osiągnąć oczekiwany efekt - żeby Emilka czuła się lubiana i akceptowana przez swoich rówieśników. Prosimy wszystkich ludzi dobrej o woli o wsparcie i podarowanie Emilce 1%.  Dziękujemy w imieniu swoim i Emilki. Rodzice.

WSPOMÓŻ EMILKĘ W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Marzęcka, 5890 pomagacie Państwo Emilce w prawidłowym rozwoju.

Rodzice.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 264

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!