Serdecznie Witam. Zwracam się z prośbą o wsparcie mnie i mojego Męża w rehabilitacji.

Oboje z Mężem jesteśmy po 2 różnych wypadkach komunikacyjnych i posiadamy orzeczenia o znacznym stopniu niepełnosprawności. Ja jestem po rekonstrukcji nogi, którą miałam urwaną w dwóch miejscach, przebywałam 2 lata w szpitalu. Oprócz wypadku choruję również na raka brodawkowatego tarczycy i inne choroby z tym związane. Jestem już po operacji (2013 r.) i usunięciu wszystkich węzłów chłonnych, gdyż były przerzuty. Do dnia dzisiejszego leczę się onkologicznie w Gliwicach. Mąż ma czterokończynowy niedowład i jest po przebytym urazie czaszkowo-mózgowym, po którym był 9 miesięcy w śpiączce. Porusza się z pomocą kuli łokciowej. Oboje wymagamy ciągłej rehabilitacji.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ŻYSZKIEWICZ,13598 wspierasz nas w codziennych zmaganiach i walce o zdrowie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 96

Ilość pobrań: 3

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!