Witam. Nazywam się Elżbieta Surówka, mam 42 lata. Jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci. W lipcu 2014 roku z powodu choroby nowotworowej amputowano mi nogę na wysokości uda...

 Witam. Nazywam się Elżbieta Surówka, mam 42 lata. Jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci. W lipcu 2014 roku z powodu choroby nowotworowej amputowano mi nogę na wysokości uda. Od tego czasu uczę się żyć na nowo. Poruszam się o kulach i staram się samodzielnie funkcjonować. Kocham życie i jestem optymistką. Jednak aby cieszyć się pełnią życia i aktywnie uczestniczyć w życiu moich dzieci potrzebna jest mi profesjonalna proteza. Niestety, koszt protezy jest dla mnie zbyt wysoki. Dlatego chciałabym prosić Państwa o pomoc w zebraniu środków na ten cel. Moim marzeniem jest żyć aktywnie, ale przede wszystkim - po prostu chodzić.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Surówka, 3931 pomagacie mi Państwo w zakupie protezy oraz opłacenia mojego leczenia i rehabilitacji, ale przede wszystkim dajecie mi nadzieję na powrót do niezależnego i samodzielnego życia. Za każdą okazaną pomoc z całego serca dziękuję.

POMÓŻ MI SPEŁNIĆ MOJE MARZENIE

Surówka Elżbieta


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1009

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!