Nazywa się Ela Ochnio-Koprianiuk i od kilkunastu lat cierpię na niezdiagnozowaną dotąd chorobę neurologiczną, która uwięziła mnie na wózku. Nie poruszam się samodzielnie i jestem całkowicie zależna od innych.

Dodatkowo cały czas drżę i cierpię z powodu bolesnych przykurczy mięśni. Od dwóch lat przechodzę intensywną rehabilitację neurologiczną, która daje niesamowite efekty! Wreszcie jest nadzieja na powrót do sprawności a nawet chodzenie! Nie poddaję się i walczę - każdego dnia jest lepiej, ale potrzeba jeszcze czasu i środków, aby znów żyć! Będę wdzięczna za każdą pomoc!

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Ochnio-Koprianiuk, 8506 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność i w funkcjonowaniu na co dzień.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 534

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!