Nazywam się Elżbieta Karpińska, mam 55 lat. Niespełna dwa lata temu dowiedziałam się, że cierpię na nieuleczalną i śmiertelną chorobę mięśni - stwardnienie boczne zanikowe (SLA).

Choroba przyszła nie wiadomo skąd. Jej pierwsze objawy pojawiły się w 2018 r., gdy w wyniku infekcji dróg oddechowych pogorszyła mi się mowa. W tej chwili mówię bardzo niewyraźnie. Z bliskim porozumiewam się pisząc. Trudności w komunikacji uniemożliwiły mi wykonywanie pracy opiekuna medycznego w domu pomocy społecznej. Czuję, że każdego dnia choroba odbiera mi siły. Postęp choroby może z czasem doprowadzić do całkowitego zaniku mięśni, a w konsekwencji do śmierci. W celu spowolnienia postępu choroby niezbędne są rehabilitacje, odpowiednia dieta oraz stała opieka lekarska. Modlę się o to żebym jak najdłużej mogła cieszyć się życiem, które jeszcze mi pozostało. W codziennym życiu zawsze starałam się pomagać innym, teraz sama potrzebuję pomocy, dlatego proszę o wparcie!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KARPIŃSKA,13570 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 160

Ilość pobrań: 3

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!