Witam! Nazywam się Elwira Sienkiewicz, mam 49 lat. Od dwóch lat choruję na glejaka złośliwego mózgu, przeszłam kilka operacji i cyklicznie jestem poddawana chemioterapii...

Witam! Nazywam się Elwira Sienkiewicz, mam 49 lat. Od dwóch lat choruję na glejaka złośliwego mózgu, przeszłam kilka operacji i cyklicznie jestem poddawana chemioterapii. Bezpośrednio po chemioterapii, wymagam stałej opieki osób drugich, którą zapewnia mi moja kochana rodzina mąż i dzieci.Mój organizm jest bardzo wycieńczony leczeniem, muszę stale przyjmować suplementy diety, sterydy, zastrzyki, które są bardzo drogie. Koszty leczenia są wysokie dodatkowo dojazdy do specjalistycznej Poradni w Warszawie znacznie obciążają mój budżet.Choroba postępuje i wyniszcza mój organizm. Mam tyle planów na przyszłość i czasami wydaje mi się, że będzie ciężko mi je zrealizować. Potrzebuję środków na dalsze leczenie, które może przywrócić mi dawne życie. Bardzo proszę o wsparcie.Za okazane wsparcie bardzo dziękuje,Elwira

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sienkiewicz, 10185 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce z chorobą.

Za okazane wsparcie bardzo dziękuje,Elwira


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 442

Ilość pobrań: 28

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!