Elenka jest 5-letnią dziewczynką, u której w styczniu 2020 roku stwierdzono guza mózgu - rozlany glejak pnia mózgu IV st. Ze względu na swoje położenie jest guzem nieoperacyjnym.

Elenka nie traci pogody ducha i chęci do walki. Dzielnie znosi wszystkie zabiegi i badania. Jest pogodna, znajduje radość we wszystkim co robi i czyni ją to wyjątkową pacjentką. W chwili obecnej choroba jest w ryzach i robimy wszystko by guz obumarł. Koszty leczenia córeczki są bardzo wysokie, dlatego bardzo prosimy o pomoc i wsparcie. Poświęcamy wszystkie siły i nasze środki finansowe na walkę o zdrowie i życie córeczki a ona wynagradza to przekazując mnóstwo pozytywnej energii, która w niej drzemie. Pomimo swojej niepełnosprawności udowadnia, że wszystko jest możliwe i w niczym się nie poddaje. Walczy o siebie, walczy o swoje i walczy o życie. Dlatego jeszcze raz proszę o wsparcie naszej walki.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem BORDULAK,12962 wspierasz Elenkę w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 883

Ilość pobrań: 4

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!