Ekaterina Baumann
Opuszczasz stronę Fundacji Avalon.
Kliknąłeś w link, który prowadzi do serwisu zewnętrznego . Fundacja Avalon nie bierze odpowiedzialności za treści, które pojawią się na tej stronie.

O mnie
Mam na imię Ekaterina. Choruję na nieuleczalne choroby: zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa (ZZSK) oraz dystrofię mięśniową. Jestem osobą niepełnosprawną w stopniu umiarkowanym.
Postępujące i oporne na tzw. leki biologiczne ZZSK powoduje zesztywnienie i ból całego ciała, a postępująca dystrofia mięśni wymaga stałej rehabilitacji. Mam endoprotezę kolana i poruszam się głównie na wózku inwalidzkim. Pracuję jako bibliotekarz cyfrowy, a moją pasją jest rękodzieło, tworzenie którego jest dla mnie coraz trudniejsze. Dzięki Waszej pomocy będę mogła zachować przynajmniej częściową sprawność.
POMÓŻ MI W WALCE
Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Baumann, 17326 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.
Serdecznie dziękuję za każdą pomoc!