Błagamy o wparcie dla Edyty, która w wyniku wypadku, ciężko ranna trafiła do szpitala, gdzie stoczyła walkę o życie. Edyta miała urazowe uszkodzenie mózgu, krwotok śródmózgowy, liczne złamania, krwiaki, uszkodzenia skóry i narządów. Przeszła wiele operacji, była w śpiączce, podłączona do respiratora. Nikt nie wiedział czy przeżyje.

Edyta wygrała walkę o życie teraz walczy, aby odzyskać sprawność i samodzielność. Niezbędna jest opieka wielu specjalistów, intensywna rehabilitacja i leczenie. Koszty są ogromne, dlatego bardzo prosimy o pomoc, na dalsze leczenie i rehabilitację!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem MASTEJ,12035 wspierasz Edytę w codziennym funkcjonowaniu i walce o sprawność.

Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1170

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!