Nazywam się Dorota Wójcik, we wczesnym dzieciństwie rozpoznano u mnie czterokończynowe spastyczne mózgowe porażenie dziecięce Mam ogromne trudności z poruszaniem się, nie chodzę samodzielnie.

Krótkie dystanse mogę pokonać o kulach, na dłuższych odległościach muszę jednak korzystać z wózka inwalidzkiego. Moje schorzenie sprawia, że wykonywanie nawet najprostszych czynności dnia codziennego, przychodzi mi z wielką trudnością. Jedyną szansą na zwiększenie mojej samodzielności i poprawę funkcjonowania jest ciągła i kosztowna rehabilitacja oraz odpowiedni sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny.

JEŚLI MOŻESZ, POMÓŻ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wójcik, 10687 pomagają mi Państwo w walce o większą sprawność i samodzielność, wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu. Za każdą kwotę z góry dziękuję!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 350

Ilość pobrań: 8

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!