Mam na imię Dorota, mam 46 lat. Od dziecka zmagam się z dużą wadą wzroku (krótkowzrocznością i astygmatyzmem w oku prawym), która z roku na rok się pogłębia.

Ostatnio dowiedziałam się , że jest możliwość zmniejszenia wady wzroku. Problemem jest jednak brak środków na zabieg laserowy. Dla mnie jest to bardzo duży koszt, ponieważ oprócz wady wzroku zmagam się też z innymi schorzeniami. Przez 20 lat nosiłam soczewki kontaktowe, ale po zwiększeniu mi soczewki musiałam zrezygnować, ponieważ zlewały mi się litery i nie mogłam nic odczytać. Zwracam się do ludzi dobrej woli z prośbą o wsparcie.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem TROJANOWSKA, 9870 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 202

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!