Mam na imię Dorota. Od urodzenia nie mam lewej ręki. Jestem osobą z wyższym wykształceniem, lecz z powodu swojej niepełnosprawności mam problemy z uzyskaniem zatrudnienia...

Mam na imię Dorota. Od urodzenia nie mam lewej ręki. Jestem osobą z wyższym wykształceniem, lecz z powodu swojej niepełnosprawności mam problemy z uzyskaniem zatrudnienia. Moja sytuacja na rynku pracy mogłaby się zmienić dzięki zastosowaniu protezy nowoczesnej generacji. Koszt takiej protezy jest bardzo wysoki i zupełnie przekracza moje możliwości finansowe.Państwa finansowe wsparcie pomogłoby mi w zakupie takiego oprotezowania. Za okazaną pomoc serdecznie dziękuję.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Stanke, 9922 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 351

Ulotkę wygenerowano: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!