Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Witam, mam na imię Dorota i mam 64 lata. Od ponad 20 lat choruję na przewlekłą i nieuleczalną chorobę centralnego układu nerwowego – stwardnienie rozsiane oraz wiele innych chorób związanych z SM.

Choroba ta postępuje i z każdym rzutem pozostawia po sobie ślad w postaci pogłębiających się dysfunkcji wielu życiowych czynności organizmu. Regularna rehabilitacja wpływa na spowolnienie przebiegu choroby, a przyjmowane leki nieco zmniejszają dolegliwości spowodowane przez SM. W roku 2013 zmuszona zostałam do przejścia na rentę z powodu całkowitej niezdolności do pracy i samodzielnej egzystencji. W tym samym okresie doszła choroba nowotworowa, a potem kolejne.

Proszę, podaruj mi swój 1% !

Przekazując 1% swojego podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem JANICZ-PRUSZKOWSKA, 1877 pomożecie mi Państwo w codziennych zmaganiach z chorobami. Będę wdzięczna za wszelką pomoc uzyskaną od Państwa.

Kontakt do mnie: [email protected]


Odsłony: 1173

Ilość pobrań: 27

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!