Witajcie! Mam na imię Dorota, mam 33 lata. W 2006 roku zdiagnozowano u mnie Stwardnienie rozsiane- nieuleczalną chorobę prowadzącą do niepełnosprawności.

Dodatkowo w roku 2018 okazało się, że choruję również na Zesztywniające Zapalenie Stawów Kręgosłupa, przypadłość bolesną i również nieuleczalną. Łagodzenie objawów obydwu chorób wymaga stałej rehabilitacji, przyjmowania drogich leków i częstych wizyt u lekarzy specjalistów. Z jedną diagnozą radziłam sobie dość dobrze. Ciężar dwóch jest dla mnie zbyt duży. Dlatego proszę Was o pomoc. Dzięki Wam będę mogła zatrzymać choroby i zyskam szansę na normalne życie.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Buśko, 10256 pomagacie mi Państwo w rehabilitacji oraz codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 6990

Ilość pobrań: 34

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!