Nazywam się Dominika, mam 25 lat i wielką pasję, jaką jest jeździectwo. Dziecięce Porażenie Mózgowe sprawiło, że poruszam się o kulach i zmagam z różnymi ograniczeniami, lecz nie powstrzymało mnie przed spełnianiem marzeń. Konie pokochałam już w dzieciństwie, na zajęciach hipoterapii.

Po latach codziennych treningów udało mi się dwukrotnie wystartować w Mistrzostwach Polski w Paraujeżdżeniu. Jeździectwo to dla mnie nie tylko sport – to także sposób na życie i utrzymanie sprawności, motywacja do ciągłej walki o siebie i swoją samodzielność. Chcę wciąż się rozwijać i mierzyć jeszcze wyżej, a to wymaga intensywnej rehabilitacji, treningów i wyjazdów na zawody, co niesie za sobą ogromne koszty.

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem CIROCKA, 13809 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu oraz podejmowaniu kolejnych sportowych wyzwań. Serdecznie dziękuję za pomoc, Dominika


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 339

Ilość pobrań: 5

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!