Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Dominik Wietrak

Był piękny lipcowy dzień 2002 roku, razem z grupą przyjaciół wybrałem się nad Jeziorko Czerniakowskie w Warszawie. Skoczyłem na tzw. fale….i zostałem w wodzie….

Był piękny lipcowy dzień 2002 roku, razem z grupą przyjaciół wybrałem się nad Jeziorko Czerniakowskie w Warszawie. Skoczyłem na tzw. fale….i zostałem w wodzie….Przed rozpoczęciem sezonu letniego dno Jeziorka było równane przez pogłębiarki. Roboty miały zapewnić kąpiącym się plażowiczom większe bezpieczeństwo. Oczyścić i wyrównać dno. Niestety, ktoś odwalił fuszerkę. W miejscu wyznaczonym na kąpielisko, pod wodą pozostała pryzma piachu. To właśnie w nią uderzyłem głową. Skok do wody zajmuje ułamek sekundy…. Przez tę chwilę nawet nie zdążysz pomyśleć, że coś się może stać. A później czujesz tylko, jak przez ciało biegnie błyskawica, coś na kształt silnego kopnięcia prądem. Nie możesz się ruszyć. Umysł jest sprawny, ale nie rozumiesz tego co się wydarzyło. Nie rozumiesz, bo nic cię nie boli. Trwasz w bezruchu i czekasz, że to wszystko minie. Nie minęło, ale minęło blisko 13 lat od tego wypadku i dziś staram się żyć najnormalniej jak to tylko możliwe. Mam wspaniałą rodzinę, wychowuję syna. Pochłonął mnie sport – trenuję rugby na wózkach i to on daje mi siłę na co dzień. Dzięki Waszemu wsparciu, mogę się rozwijać, trenować. Waszapomoc pozwala mi na sfinansowanie transportu na treningi i drobnego sprzętu.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Wietrak, 1176 wesprzecie moją rehabilitację i rozwój sportowy.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Wietrak, 1176 wesprzecie moją rehabilitację i rozwój sportowy.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 100
Ulotkę wygenerowano: 1
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a