Dominik urodził się 22.02.2015 roku z obustronną hipodysplazją nerek, schyłkową niewydolnością nerek oraz stopami końsko szpotawymi. Miał gipsowane nóżki, operacje podcięcia ścięgna Achillesa, a następnie wiele lat był leczony szyną Denisa-Brown’a

Obecnie stopy oraz kręgosłup wymagają rehabilitacji, a na prawą nogę na noc zakładana jest łuska. Przez pierwsze trzy lata życia Dominik był codziennie dializowany otrzewnowo oraz karmiony przez sondę. W marcu 2018r. przeszedł pierwszy przeszczep nerki. Zaczął jeść samodzielnie i mówić. Niestety teraz walczymy z odrzutem aby nie wrócił na dializy i mógł się prawidłowo rozwijać.

POMÓŻ DOMINIKOWI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku i darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem WIĘCEK, 11011 pomagasz Dominikowi w walce o zdrowie i w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 279

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!