Nazywam się Dominik Pipiro mam 35 lat. Do połowy 2015 roku byłem zdrowym ojcem i mężem, który pracował i dbał o swoją rodzinę...

Nazywam się Dominik Pipiro mam 35 lat.Do połowy 2015 roku byłem zdrowym ojcem i mężem, który pracował i dbał o swoją rodzinę.Jednak w połowie 2015 roku zachorowałem. półtora roku przeleżałem w różnych szpitalach w Polsce, w tym pięć razy na intensywnej terapii W końcu po serii badań i leczeniu na różne sposoby postawiono diagnozę '' Limfangiomatoza''- rozsiana, to bardzo rzadka choroba, która jest trudna i długotrwała w leczeniu.Proszę o przekazanie 1% z podatku na pomoc w moim leczeniu, żebym mógł szybko wrócić do zdrowia i normalnego życia.  

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Pipiro, 6772 wspieracie Państwo moje codzienne funkcjonowanie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1389

Ilość pobrań: 29

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!