Mój mąż Dominik w grudniu 2018 roku miał wypadek na nartach. Doznał ciężkiego urazu kręgosłupa, w odcinku szyjnym C6-C7 i zmiażdżył rdzeń kręgowy.

Skutkiem tego zdarzenia jest niedowład czterokończynowy. Na dzień dzisiejszy Dominik porusza jedynie rękoma, a jego dłonie są bezwładne, podobnie jak reszta ciała. Wymaga stałej całodobowej opieki i pomocy przy codziennych czynnościach, a jedyną szansą na poprawę ruchomości jest długotrwała i bardzo kosztowna rehabilitacja. Oprócz pozytywnych słów bliskich, przyjaciół a także całkiem obcych ludzi, potrzebujemy również bardzo dużych pieniędzy, m.in. na przystosowanie mieszkania, sprzęt rehabilitacyjny, terapie, które pomogą Dominikowi ponownie stać się osobą niezależną.

W głębi serca wierzymy, że nie tylko ręce, ale i nogi Dominika uda się „obudzić”.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem CHODKIEWICZ, 11291 pomożecie Dominikowi w codziennym funkcjonowaniu. Dziękujemy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 5569

Ilość pobrań: 31

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!