Cześć, mam na imię Diana. Razem z siostrą urodziłyśmy się 21 października 2012 roku w 32 tygodniu ciąży...

Cześć, mam na imię Diana. Razem z siostrą urodziłyśmy się 21 października 2012 roku w 32 tygodniu ciąży. Ważyłam 1635g. i otrzymałam 5 punktów w skali Apgar. Pierwszy miesiąc życia spędziłam w szpitalu w inkubatorze. Mam szereg zdiagnozowanych chorób: dziecięce porażenie mózgowe, wodogłowie, wadę serca, wady wrodzone dużych naczyń krwionośnych, problemy z oddychaniem i jedzeniem, refluks, wzmożone napięcie mięśniowe, atopową skórę oraz szpotawe stopy. Pierwsze operacje mam już za sobą – mam założony kołnierz antyrefluksowy oraz wycięty wyrostek. Podczas ostatniego ponadmiesięcznego pobytu w szpitalu uaktywniła się u mnie padaczka. Bardzo chciałabym mówić. Chodzenie niestety jest nadal poza moim zasięgiem. Ale przy tym wszystkim jestem bardzo radosnym dzieckiem i dzięki mojej ciężkiej pracy robię ogromne postępy i nadrabiam opóźnienie rozwojowe. Pieniądze pozyskane z 1% zostaną przeznaczone na indywidualną rehabilitację oraz zajęcia z logopedą. W razie potrzeby mogę udostępnić pełną dokumentację medyczną, proszę o kontakt pod adresem [email protected]  

POMÓŻ MI W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Lachowska, 2681 wspomagacie mnie Państwo w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1748

Ilość pobrań: 28

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!