Dennis urodził się w 2008r. W wieku 6 lat zdiagnozowano u niego kardiomiopatię z niescalenia lewej komory. Jedynym ratunkiem był przeszczep serca. Nowe serce Denisek otrzymał 10.10.2019r.

Po operacji doszło do powikłań - zespół PRES, w wyniku których syn przestał mówić, chodzić, reagować na bodźce. Po powrocie do domu widać postęp, Denisek zaczął mówić, stawiać pierwsze kroki. Nadal jest bardzo osłabiony i wymaga intensywnego wsparcia terapeutycznego, rehabilitacyjnego i logopedycznego. Wierzymy, że nasze działania pozwolą Denisowi powrócić do stanu sprzed operacji. Rehabilitacja, stałe przyjmowanie leków oraz częste wyjazdy do przychodni i szpitali specjalistycznych będą się wiązać z dużymi kosztami.

DZIĘKUJEMY ZA KAŻDE WSPARCIE FINANSOWE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem REMILIA,12295 pomagacie Dennisowi w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1066

Ulotkę wygenerowano: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!