Dawid urodził się w lipcu 2015r. Zdiagnozowano u niego bardzo rzadką chorobę zespół Wiskotta-Aldricha. Jedyną metodą leczenia jest przeszczep szpiku, który przeszedł w sierpniu 2018r. Od początku zmagał się z autoimmunologiczną niewydolnością szpiku, tzn. nowy szpik nie pracował.

Pierwszy rok po przeszczepie Dawid praktycznie spędził w szpitalu, wymagając nawet codziennych przetoczeń preparatów krwiopochodnych. W czerwcu 2019r. zdecydowano o doszczepie komórek macierzystych oraz wdrożono nierefundowany lek Revolade. Po trzech miesiącach wyniki zaczęły się powoli stabilizować. Dawid jest pod stałą opieką Kliniki Przylądek Nadziei we Wrocławiu.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem WOŹNICZKA, 11030 wspieracie Dawida w codziennym funkcjonowaniu i walce o zdrowie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 231

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!